Україна

Помер режисер фільму «Ніч живих мерців»

У США у віці 77 років помер режисер Джордж Ромеро, який зняв фільм жахів «Ніч живих мерців». Ця картина стала світовою класикою і поклала початок цілій низці фільмів про зомбі.

«Він помер спокійно, уві сні після нетривалої, але рішучої боротьби з раком легень, залишивши після себе люблячу сім’ю, багато друзів та кінематографічний спадок, якому вдалося пройти випробування часом і який продовжить існувати», — наводить AFP слова Кріса Ро, менеджера режисера.

Пан Ро також розповів, що Ромеро помер серед близьких, під звуки саундтреку до романтичної комедії Джона Форда «Тиха людина» — одного зі своїх улюблених фільмів.

Фильм «Ніч живих мерців», який здійснив переворот у жанрі фільмів жахів, був знятий у 1968 році. Ромеро написав сценарій і був режисером картини.

Після виходу фільм критикували за велику кількість сцен насильства, і спершу багато кінокомпаній відмовилися від його прокату, та згодом фільм визнали класикою, і він породив безліч сиквелів та рімейків.

Через обмежений бюджет — близько 114 тисяч доларів — картину зняли чорно-білою камерею і перенесли в колір лише в 2005 році.

В якості крові під час зйомок використовували шоколадний сироп, а актори носили одяг із секонд-хенду.

Джерело: bbc.com

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close