Україна

Поляки розблокували всі КПП на кордоні з Україною


Поляки розблокували всі КПП на кордоні з Україною

На в’їзд до Польщі не пропускатимуть лише фури, які переміщують зерно. Цей вид вантажу може слідувати виключно в режимі транзиту.

Польські фермери розблокували контрольно-пропускний пункт (КПП) Рава-Руська – Гребенне на кордоні з Польщею для руху вантажівок. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у понеділок, 29 квітня.

“За інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні після 10:00 (за київським часом) польські фермери припинили дії з блокування руху вантажним транспортним засобам перед пунктом пропуску Гребенне – Рава-Руська”, – йдеться у повідомленні.

Оформлення та пропуск через кордон вантажівок у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Водночас, за наявною інформацією, на в’їзд до Польщі не пропускатимуть вантажівки, які переміщують зернові культури. Цей вид вантажу може слідувати по території Польщі виключно в режимі транзиту.

У Держприкордонслужбі зазначають, що на цей час з боку суміжної держави накопичення вантажівок не спостерігається, на виїзд з України фури рухаються за е-Чергою.

Таким чином польські фермери розблокували усі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Як відомо, польські фермери з лютого блокували КПП, протестуючи проти ввезення української агропродукції, планів Єврокомісії продовжити економічний безвіз з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС.

Але останнім часом більшість пропускних пунктів відновили роботу. Тиждень тому було розблоковано для фур найбільший КПП – Ягодин.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button