Україна

Полтавська область переходить у «червону» карантинну зону

Полтавська область перейшла у червону карантинну зону. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області.

Також зазначається, що на території Полтавської області будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «червоний» рівня епідемічної небезпеки.

Додамо, що сьогодні в Полтавську область доставили майже 8 тисяч доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, першочергово цією вакциною робитимуть щеплення контингенту, який відбуватиме в Конго, патрульним поліцейським, працівникам, які будуть забезпечувати проведення ЗНО, та маломобільним людям й особам, які за ними доглядають.

Останні новини

Back to top button