СвітУкраїна

Польські лікарі безкоштовно прооперують 150 українок з онкологією

Жінок з онкологією шийки матки та ендометрію скеровуватимуть на безкоштовні операції до Польщі. Проєкт запустили “Шпиталь Шептицького” спільно з “Szpital na Klinach” та Екуменічним комітетом медичної та соціальної допомоги, повідомляє пресслужба Львівської міської ради, пише 1news, посилаючись на Gazeta.ua.

Онкохворі жінки мають заповнити гугл-форму. Цю заявку перегляне лікар-онколог, після чого запросить у шпиталь, де в разі потреби дообстежить їх. Далі відбудеться остаточна вибірка і пацієнти поїдуть до Польщі.

“Операції відбуватимуться у клініці наших партнерів у Польщі. Операція та післяопераційний період будуть безкоштовними. Так ми зможемо допомогти багатьом жінкам, які мають онкологічне захворювання. Наш лікар-онколог буде робити вибірку саме за цим діагнозом, а вже тоді ми будемо скеровувати в Польщу на оперативне втручання, яке відбуватиметься на сучасному обладнанні Da Vinci, що є дуже точним, дає найменші ризики розвитку післяопераційних та операційних ускладнень”, – зазначила медична директорка шпиталю Роксолана Вельгуш.

Із січня по серпень 2021 року в Україні померло 439,4 тис. людей. Смерті від Covid-19 посіли третє місце – після хвороб системи кровообігу та раку.

Back to top button