Україна

Польська нафтогазова компанія почне видобуток газу в Україні

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) підписала інвестиційну угоду з Групою компаній «Енергетичні ресурси України» (Група ЕРУ)  про спільний проект розвідки та видобутку природного газу в Україні. Про це 1News повідомила прес-служба Енергетичних ресурсів України.

Зазначається, що Угода встановлює загальні рамки співпраці та визначає графік подальшої роботи на ділянці, розташованої поблизу польського кордону в Україні.

Значний виробничий потенціал проекту підтверджується результатами геологічних досліджень, проведених PGNiG, які показують схожість геологічних структур ділянки з Перемишлем, найбільшим родовищем природного газу в Польщі. Угода є важливим кроком до початку спільної діяльності у цьому районі.

Важливим елементом будь-якого інвестиційного проекту, що здійснюється в Україні, є страхування від політичних ризиків. З метою забезпечення фінансового захисту спільного проекту PGNiG та Групою ЕРУ розпочато переговори з US International Development Finance Corporation та Poland’s Export Credit Insurance Corporation (KUKE).

«Ця ліцензія – наша перша перспектива розвідки в Україні, ділянка розташована в дуже перспективній геологічній зоні, що охоплює також Перемишльське родовище. В нас є всі необхідні ресурси, технології та обладнання, а наші співробітники мають знання, накопичені за 60 років розвідки та видобутку в Жешувському регіоні. Це забезпечує міцну основу для успіху проекту. Ми раді можливості розширити наші розвідувальні та видобувні роботи на нових ринках за допомогою надійного ділового партнера», – вважає Єжи Квєцінській, Голова Правління PGNiG.

«Протягом останніх п’яти років ми успішно співпрацювали з PGNiG. Ми переходимо до розвідки та видобутку газу, тому дуже раді мати такого досвідченого партнера як PGNiG і сподіваємось робити подальші кроки разом. Це важливий напрямок для нашої компанії, а також більш широкий регіональний розвиток у сфері енергетичної співпраці та диверсифікації», – сказав Дейл Перрі, керуючий партнер Групи ЕРУ.

«Наша співпраця з ЕРУ у галузі видобутку вуглеводнів відповідає політиці диверсифікації джерел постачання газу, яку проводять Польща та Україна. Дві компанії прагнуть забезпечити стабільне та безпечне постачання природного газу польським та українським споживачам. Ми вже бачимо позитивні наслідки проектів, реалізованих за останні роки країнами Центральної та Східної Європи, які посилили інтеграцію газотранспортних систем сусідніх країн. Ми віримо, що подальша інтеграція енергетичного ринку сприятиме зміцненню енергетичної безпеки в регіоні», – додав Голова Правління PGNiG.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close