Україна

Польська компанія тестує залізничний маршрут через Україну в Китай

Польська залізнична компанія PKP LHS почала тестування нового маршруту в Китай, інформує 1NEWS з посиланням на ЦТС.

З Євротермінал в Славкуві, що належить PKP LHS, відправили пробний контейнер в Китай. По дорозі в Піднебесну він проїде по Транскаспійського маршруту, тобто по території України, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

“Ми запускаємо маршрут, який коротше морського шляху і набагато дешевше, ніж повітряний транспорт. Він відповідає потребам експедиторів та операторів, які хочуть уникнути тривалого морського транспорту, обійти черзі на завантаження в азіатських портах, ефективно перетинати кордон з Європейським Союзом і забезпечувати доставку вантажів just -in-time “, – зазначив глава PKP LHS Збігнєв Трачіхлеб.

Запуск пробного контейнера був організований за сприяння австрійської компанії Far East Land Bridge ( “дочки” російської “РЖД Логістика”). Деталі проекту і співпраці між компаніями не повідомляються.

Раніше PKP LHS протестувала новий маршрут для доставки вантажів з Євросоюзу до Ірану. Цей шлях також пройшов через територію України. З Славкув в Астара, на кордоні з Азербайджаном, контейнер доставили 9 днів, у зворотному напрямку – за 13 днів.

Нагадаємо, Укрзалізниця звинуватила “Крюківський вагонобудівний завод” у необґрунтованому підвищенні цін на вагони.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close