Україна

Польща буде перевіряти українців на коронавірус

До вівторка всі межі Польщі будуть охоплені комплексною системою санітарного захисту – це буде стосуватися, зокрема, частини кордону з Україною, Білоруссю і Росією, передає 1NEWS з посиланням на «УНН»

Про це заявив міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський.

Надзвичайні заходи пов’язані з поширенням коронавіруса, що прибуває до Польщі з мандрівниками з-за кордону.

“Будуть запущені п’ять ключових пунктів – чотири на кордоні з Німеччиною, один – на кордоні з Чехією. Це пов’язано з поширенням епідемії в Німеччині. Ми вважаємо, що надзвичайно важливо у першу чергу захистити кордон. У випадку Чехії – це пункт переходу у Ґожичках, яким їздять пасажирські транспортні засоби”, – сказав Камінський.

Міністр підкреслив, що п’ять прикордонних пунктів переходу, де у понеділок почався контроль – це місця, де до Польщі в’їжджають рейсові автобуси та мікроавтобуси. За словами Камінського, до вівторка контроль буде введено на усьому кордоні Польщі.

“Всі медичні та санітарні процедури будуть повністю введені на нашому зовнішньому кордоні, тобто на кордонах з Україною, Білоруссю та Росією. Протягом кількадесяти годин усі польські кордони будуть захищені”, – додав він.

Комплексний контроль проводитимуть польські прикордонники, пожежники, митники та інспекція дорожнього транспорту. Пункти переходу працюватимуть цілодобово. На місці будуть карети швидкої та медики.

Нагадаємо, що напередодні Польща повідомила про два нових випадки захворювання коронавірусом. Всього в країні вісім хворих.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close