Україна

Половина українців вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі – соцопитування

Також повідомляється, що порівняно з попередніми місяцями зменшилася частка тих, хто дотримується думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років

Дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року показало, що 53% українців вважають, що події у країні розвиваються в неправильному напрямі, у той час як 25% – що у правильному.

Про це повідомляє 1NEWS.

“25% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні 2019 р. так вважали 57%, у грудні 2019 р. – 44%), 53% – що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні – 17%, у грудні – 36%). Отже, частка тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі, істотно перевищила частку тих, хто дотримується протилежної точки зору”, – йдеться у результатах дослідження.


(у вересні 2019 р. такі становили 41%, у грудні – 28%, а за даними останнього опитування – 21%). Частки тих, хто вважає, що країна здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі, становили відповідно 40%, 50% і 49%, що не здатна їх подолати – відповідно 6%, 11% і 15%.

Додамо: дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close