Україна

Половина українців схвалюють карантинні заходи в Україні – соцопитування

75% респондентів також вважають, що штрафи за перебування у громадських місцях і транспорті без масок - правильний крок

Майже половина українців (48%) вважають оптимальними карантинні заходи, запроваджені владою. Водночас 24% переконані, що обмеження є занадто м’якими, 11% – занадто жорсткими.

Про це свідчать результати нового опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”, – інформує 1NEWS.

75% респондентів також вважають, що штрафи за перебування у громадських місцях і транспорті без масок – правильний крок. Водночас 24% – проти цього.

У ставленні до “карантину вихідного дня”, який уряд запровадив минулого тижня, думки українців розділилися: половина опитаних його підтримують, стільки ж проти.

При цьому лише 35% вірять, що він приведе до зменшення темпів коронавірусу.

Трохи більше – 55% – вважають, що покращити ситуацію із захворюваністю може жорсткий карантин. Але за його фактичне запровадження виступають лише 36% опитаних, тоді як 61% – проти такого кроку.

83% опитаних запевняють, що часто одягають захисну маску, 14% – що роблять це лише інколи або рідко, 3% – майже ніколи. Руки часто дезінфікують 70% українців, 23% – роблять це лише час від часу.

Окрім того, більшість українців вважають за потрібне направити кошти зі спецфонду для боротьби з коронавірусом на пов’язані із захворюванням потреби – засоби захисту для лікарів, ліки, обладнання для лікарень і доплати медикам.

Але водночас майже половина опитаних (48%) не проти того, що гроші з цього спецфонду йшли на будівництво доріг.

Саме за нецільове використання коштів, виділених для боротьби з коронавірусом, владу останнім часом критикують

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Back to top button