Україна

Поліція затримала чоловіка, який намагався потрапити в Гідропарк уплав (відео)

В столичному Гідропарку поліцейські затримали чоловіка, який намагався дістатися туди уплав, повідомляє 1News.

фото із соціальних мереж

Так, спочатку чоловік хотів потрапити на спортмайданчик в Гідропарку через міст, однак його не пустили правоохоронці.

В результаті він вирішив переплисти Дніпро, проте на іншому березі його затримала поліція.

Фото кумедної ситуації на своїй сторінці у Facebook виклав журналіст Богдан Амінов

«Мужик, якого не пустили на качалку в Гідропарк поліцейські, почав перепливати річку, де знаходиться спортивний майданчик!!! На іншому березі його зустріли десяток копів, які бігли наввипередки порушнику карантину», – пише він.

На сторінці видання APNews було опубліковане відео, на якому видно, як чоловік спочатку сперечається з правоохоронцями, а потім дійсно пірнає у воду і починає перепливати річку.

Полиция оцепила Гидропарк. Что здесь происходит сейчас

Опубліковано APnews Понеділок, 6 квітня 2020 р.

В той же час журналіст Андрій Павловський розмістив на своїй сторінці у Facebook відео перекриття мосту, який веде в Гідропарк.

Управління Національної поліції в Києві повідомило, що 6 квітня під час акції протесту щодо протиепідемічних заборон на території Гідропарку між учасниками заходу та поліцейськими виникла суперечка. Чоловіки висловлювали невдоволення через неможливість тренування на спортивному майданчику.

У результаті двох найбільш активних учасників події доставили до територіального управління поліції, де встановили їх анкетні дані та відібрали пояснення.

На обох чоловіків – 1979 та 1988 років народження, склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Один з них перебував на вулиці без засобів індивідуального захисту, а другий – знаходився у парковій зоні без документів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close