Україна

Поліція перевірила ресторан депутата від “Слуги народу”, який начебто працював попри карантин

Поліцейські роз’яснили обмежувальні законодавчі норми у період карантину та взяли в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи таких установ тільки в онлайн-режимі

Столичні правоохоронці перевірили інформацію журналістів щодо роботи ресторану народного депутата від “Слуги  народу” Миколи Тищенка.

Про це повідомляє 1NEWS.

На момент знаходження правоохоронців у ресторані відвідувачів не було. Поліцейські роз’яснили обмежувальні законодавчі норми у період карантину та взяли в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи таких установ тільки в онлайн-режимі.

Назви ресторану поліція не називає, але з оприлюдненого фото і відео зрозуміло, що мова йде про ресторан “Велюр”, який належить Тищенку. Правоохоронцям відкрив адміністратор закладу. Там перебевали кілька працівників. У поліції зазначають, що адміністратор написав пояснення та зобов’язання щодо заборони закладам громадського харчування приймати відвідувачів у період карантину.

Поліція також радить громадянам, які стали свідком порушення карантину, негайно телефонувати до поліції по спецлінії 102 для притягнення причетних осіб до відповідальності.

У свою чергу глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що поліція прийшла в ресторан Тищенка “в тому числі з ініціативи депутатів СН”.

Арахамія запевнив, що “партія не має наміру покривати нардепа”, і якщо ресторан працює, Тищенко як його власник має понести законне покарання. Він також допустив можливість “подвійного покарання” для Тищенка.

Нагадаємо, журналісти Bihus info з’ясували, що під час карантину ресторан нардепа “Слуги народу” Миколи Тищенка відвідують відомі в політичних колах люди. За їхніми словами, “Велюр” продовжує працювати: там приймають “особливих” гостей: народних депутатів, бізнесменів, “кварталівців” і партнерів Коломойського”.

Тищенко в свою чергу заявив, що його ресторан не працює для відвідувачів і там проходять лише “особисті зустрічі”, а гості “сидять голодними”.

Джерело: Українська правда

Back to top button