Україна

Поліція Києва розслідує погрози журналісту Ніколову


Поліція Києва розслідує погрози журналісту Ніколову

Журналіст-розслідувач Юрій Ніколов повідомив, що 14 січня у його помешкання ломилися невідомі.


Прокуратура розпочала  кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботі журналіста-розслідувача Юрія Ніколова після того, як в його оселю ломилися невідомі із погрозами. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури в п’ятницю, 19 січня.
 
За даними слідства, 15 січня група осіб прибула до багатоквартирного будинку в Дарницькому районі, в якому проживає спецкореспондент одного з видань. Перебуваючи на міжквартирному ходовому майданчику біля квартири журналіста, вони вчиняли протиправні дії.
 
Наразі правоохоронні органи вживають заходи, спрямовані на встановлення причетних осіб.
 
Дарницька окружна прокуратура міста розпочала кримінальне провадження за фактом впливу на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків та переслідування.
 
Прокуратура не називає прізвище, проте з контексту зрозуміло, що йдеться про Ніколова.
 
Нагадаємо, 14 січня журналіст-розслідувач Юрій Ніколов заявив, що в його оселю ломилися невідомі, намагаючись залякати. Поліція Києва почала перевірку за фактом погроз журналісту.

Тим часом журналістка з Одеси Ірина Гриб знайшла систему стеження та прослуховування у своєму автомобілі. Вона пов’язує це зі своєю професійною діяльністю.

16 січня були опубліковані приховані зйомки, де видно, що співробітники проєкту журналістських розслідувань Bihus.Info нібито вживають заборонені речовини. СБУ відкрила провадження за фактом незаконного прослуховування та відеозйомки членів команди Bihus.Info.

Президент Володимир Зеленський заявив, що будь-який тиск на журналістів неприпустимий.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button