Україна

Політолог: “УКРОП” може об’єднатися із Аграрною партією Коломойського (виправлено)

Джерела однієї з обласних організацій партії “УКРОП” повідомляють, що люди Коломойського і Віталія Скоцика тривалий час вели переговори і прийшли до угоди, де домовилися про сценарії розколу Аграрної партії, з подальшим злиттям однієї частини Агропартії з партією “УКРОП”. Про це повідомив політолог Тарас Семенюк, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За інформацією з джерел стало відомо, що частина членів Аграрної партії вже знають про ці плани і виступають проти будь-яких союзів з Коломойським  чи іншими олігархами, як і з їх політичними проектами.

На 20 серпня лідерами обласних організацій аграрної партії ініційована зустріч у Києві,  де буде обговорюватися питання про домовленості Віталія Скоцика з людьми олігарха Коломойського.  Поки достовірно не відомо чи буде сам Віталій Скоцик присутній на зустрічі.

Про конфлікт в Аграрній Партії України може говорити й те, що в п’ятницю, 15 серпня з офіційного сайту Аграрної партії було видалено рішення політради партії, від 15 серпня 2018 року, в якому повідомлялося про проведення чергового з’їзду партії 22 вересня для обговорення виборчої стратегії і прийняття ключових рішень.

Оновлено 20.08:  Голова секретаріату партії УКРОП Денис Борисенко заявив, що інформаія про злиття УКРОПу ТА Аграрної партії не відповідає дійсності. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Побачив в пресі інформацію-чутки про злиття УКРОПу і Аграрної партії. Хочу заявити, що жоден член партії УКРОП, в тому числі Ігор Коломойський не вів і не веде переговори про об’єднання з Аграрною партією. Цю інформацію Ігор Валерійович підтвердив мені особисто – зараз він перебуває на відпочинку. Також він (мається на увазі Коломойський – ред.) підкреслив, що навіть не знайомий з паном Скоциком», – зазначив Борисенко.

Back to top button