Україна

Поліція Донеччини не змогла відбити напад під час навчань

 

Донецька поліція провела навчання на одному з постів спостереження, що під Маріуполем, і не впоралася з поставленими завданнями.

За легендою, нічого не підозрюючи, поліцейські разом зі співробітниками ДАІ перевіряли автомобілі на в’їзді у селище Мангуш, що під Маріуполем. Раптово з двох сторін їх атакувала група на автомобілях з автоматами.

Відзначимо, що лише один поліцейський спробував чинити опір. Всі інші “загинули”. За ситуацією спостерігали люди, які очікували перевірки на посту. Деякі з них вирішили, що все було по-справжньому.

“Я більше не поїду до Маріуполя. Всіх вбили, я впав, злякався. Якби це не були навчання, мене б теж убили!”, – сказав очевидець.

Начальник Донецької обласної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив, що незадоволений роботою своїх підлеглих. Головне завдання – відбити атаку на пункт спостереження – вони не виконали.

“Багато помилок. Тільки один поліцейський чинив опір. Будемо розбиратися, чому так. Ці навчання проведені для того, щоб перевірити співробітників постів і зрозуміти наші вади. Поки в Донецькій області не було подібних реальних ситуацій. Для того, щоб їх не було далі, ми і проводимо такі навчання”, – зазначив В.Аброськін.

Нагадаємо, у міжнародному аеропорту “Бориспіль” відбулися наймасштабніші навчання аварійно-рятувальних служб за всю історію незалежної України.

фотогалерея

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + five =

Вас може зацікавити

Close
Close