Україна

Поліція затримала посадовців фіскальної служби на хабарі в 20 тис. доларів

Поліція затримала посадовців Головного управління Державної фіскальної служби в Харківський області за вимагання й одержання 20 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Зазначено, що правоохоронці припинили злочинну діяльність фіскалів у Харківській області.

«Вони організували схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за непритягнення до відповідальності за виявленими порушеннями, а також за подальше невтручання у господарську діяльність суб’єктів підприємницької діяльності», — йдеться в повідомленні.

За даними відомства, під час слідства у кримінальному провадженні правоохоронці встановили, що слідчим підрозділом ГУ ДФС в області було відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків. У серпні слідчими ГУ ДФС були проведені санкціоновані обшуки, вилучені кошти та інші матеріальні цінності.

«Щоб підприємець не поніс відповідальності, посадовці слідства ГУ ДФС за 20 тисяч доларів погодилися закрити кримінальне провадження та в подальшому не втручатися в його господарську діяльність. Правоохоронці задокументували, що слідчі управління фіскальної служби залучили посередника. Підприємець передав 20 тис. доларів посереднику, який перебував у Херсонській області. Такі заходи були вжиті зловмисниками для маскування корупційної діяльності», — з’ясували в поліції.

Фото: затримання фіскалів-хабарників у Харківській області (прес-служба НПУ)

Там також додали, що нині обох слідчих, які при затриманні намагалися втекти, затримано. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники СБУ затримали у Кропивницькому двох поліцейських на хабарі.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close