Україна

Пожежа в літньому таборі в Одесі: у мережі з’явилося відео з камери пожежника

У мережі з'явилося відео з нагрудної камери одного з пожежників, які працювали над гасінням пожежі у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі. Відеозапис був опублікований в неділю, 17 вересня на каналі I am a Man Fireman YouTube.

Як повідомлялося раніше, пожежа в дитячому таборі Одеси виникла в ніч на суботу, 16 вересня 2017 року. В ході гасіння пожежі рятувальники виявили тіла трьох дітей, ще двоє дітей були госпіталізовані. За фактом події поліція порушила кримінальну справу.

Пізніше радник начальника ГУ Нацполиции в Одеській області Руслан Форостяк повідомив, що у справі про пожежу в дитячому таборі оголосили підозра двом посадовим особам.

«На сьогоднішній вечір підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу, це директор і відповідальний за пожежну безпеку, також ці особи затримані в порядку статті 208 КПК, запобіжний захід — за рішенням суду», — йдеться в повідомленні.

Форостяк додав, що інформація про вручення підозри керівнику творчого колективу дитячого табору не відповідає дійсності.

Нагадаємо, Зубко проведе в Одесі оперативний штаб ДСНС через пожежу в дитячому таборі.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close