Україна

Подробиці зустрічі Порошенка з фракцією БПП

Президент України Петро Порошенко на засіданні фракції «Блок Петра Порошенка» заявив про необхідність ухвалити законопроект про забезпечення суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донбасу і погодився з тим, що до другого читання цей документ має стосуватися і Криму. Про це розповіли члени фракції БПП після завершення засідання, інформує 1News з посиланням на Главком.

«Найголовніше, що було сказано, — цей закон ми маємо ухвалити», — сказав член фракції Вадим Денисенко після зустрічі нардепів із президентом України, яка відбувалася у будівлі Верховної Ради.

У свою чергу народний депутат Рефат Чубаров розповів: «Я у нього (Порошенка. – ред.) запитав щодо (законопроекту. – ред.) №7163 і сказав, що якщо ми приймаємо його за основу, то в другому читанні він має бути доповнений Кримом. Президент із цим погодився».

Крім того, Чубаров додав, що на зустрічі фракції та Порошенка знову було озвучено позицію, що БПП підтримує ухвалення законопроекту №7164, який продовжує дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО.

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close