Україна

Почесне консульство Індонезії відкрилося у Львові

Про це заявив під час брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Сьогодні когорта почесних консульств, які є на Львівщині, поповниться Почесним консульством однієї з найбільших країн південно-східної Азії – Індонезії. Це 21 консульство у Львові, включаючи Генеральні», – сказав Козицький.

Він підкреслив, що відкриття Консульства – це ще один крок до розвитку багатовекторної співпраці, зокрема економічної.

Очолить установу Почесний консул Республіки Індонезія у Львові Андрій Іонов. Його представив Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді, який із робочим візитом перебуває на Львівщині.

«Нам надзвичайно приємно відкривати сьогодні одне з багатьох Почесних консульств, які вже тут є у Львові. І маю честь представити Андрія Іонова, який стане тим мостом, який зможе зробити стосунки наших двох країн тіснішими», – заявив Кріснанді.

Він додав, що мав плідну розмову з головою Львівської ОДА, під час якої обговорювали перспективу співпраці між Індонезією і Україною, зокрема Львівською областю та Львовом, які показують надзвичайно швидкий розвиток, а також потенціал для співпраці в економічній, торговельній, освітній галузях, туризмі та культурі.

«Сподіваюсь, що Почесне консульство у Львові буде працювати на благо як урядів обох країн, так і громадян та представників бізнесу»,- наголосив посол.

Іонов своєю чергою зазначив, що для нього це велика честь стати почесним консулом і він докладе «всіх зусиль для того, щоб розвивати так звану економічну дипломатію, і не забувати про підсилення та розвиток культурних відносин між двома країнами».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button