Україна

Почалося будівництво нового аеропорту у Дніпрі

У Дніпрі стартувало будівництво І черги нового аеродрому – усього будівництво нового аеродрому триватиме близько 3 років, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу уряду.

“Першу чергу будівництва нового аеродрому в Дніпрі розпочато. Вона охоплює будівництво перону та руліжних доріжок. Це дозволить з’єднати новий термінал з існуючою злітною смугою на час будівництва нової. Тобто, вже до кінця наступного року пасажири зможуть користуватися новим терміналом, а літаки – новим пероном”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, насамперед на цьому етапі будівництва генпідрядник ТОВ “Альтіс Констракшн” влаштує тимчасові дороги, виробничу базу та будівельне містечко.

Після цього стартують будівельні роботи на місці майбутнього перону. Водночас приватний інвестор “НС Дніпро” продовжує будувати новий пасажирський термінал аеропорту.

На будівництво нового аеродрому в Дніпрі у держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн.

На об’єкті планують побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням.

 

 

Останні новини

Back to top button