Україна

Площа перед Верховною Радою — в диму: активісти запалили шашки та фаєри (відео)

Перед будівлею Верховною Радою активісти з прапорами «Свободи» та «Національного корпусу» почали запалювати фаєри та димові шашки. Про це повідомляє кореспондент 1News з місця події.

Близько сотні активістів почали збиратися на площі перед парламентом ще о 10 ранку. Мітингувальники виступають проти законопроектів щодо особливого статусу Донбасу та фіксації Мінських домовленостей у законах України. Зокрема мова йде про законопрокти 7163 та 7164.

Активісти скандують гасла «Слава Україні – Героя слава», «Україна понад усе» та «Смерть ворогам».

Близько 12:30 мітингувальники запалили одразу декілька фаєрів, дим від яких заполонив всю площу.

Правоохоронці опору мітингувальникам не чинили, проте димові шашки майже одразу затушили вогнегасниками.

Нагадаємо, 4 жовтня Президент ПетроПорошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроекти – «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» та «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Cьогодні Комітет Верховної Ради з національної безпеки й оборони рекомендував парламенту підтримати за основу президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу (№7163).

При цьому комітет не підтримав і відправив на доопрацювання законопроект №7164, яким президент пропонує продовжити ще на 1 рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Схожі статті

Загрузка...

One Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close