Україна

Пінчук може продати свої телеканали російському мільярдеру Фрідману

Співвласник “Альфа-груп”, російський мільярдер Михайло Фрідман веде переговори з українським олігархом Віктором Пінчуком про покупку його телеканалів, інформує 1NEWS з посиланням на ua-independent.com.

У холдинг українського олігарха входять телеканали СТБ, ICTV та “Новий канал”.

Розмови про те, що Пінчук продає свої телеканали, ходять вже більше року. Не так давно пройшов слух, що їх покупцем може стати кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук. Але це, за даними джерела Telegram-каналу, невірна інформація. “Слух пішов, мабуть, через те, що на телеканалах з’явилися російські фахівці, які проводять оцінку стану активів. Але це не Медведчук, це Фрідман “, – сказало джерело в медіа-холдингу.

При цьому він підкреслив, що рішення про купівлю-продаж ще не прийнято. “Поки йде оцінка. Що вирішать за підсумком – невідомо. Якщо і буде покупка, то не прямо, щоб не було російських бенефіціарів. Крім того, холдинг генерує по році пристойний збиток. Тобто, рішення про покупку, очевидно, має бути не тільки чисто бізнесовий, а й політичне “, – додало джерело.

Уродженця Львова Михайла Фрідмана періодично пов’язували з політичними проектами мера Львова Андрія Садового та лідера “Голоси” Святослава Вакарчука. Проте, всі сторони такий зв’язок офіційно заперечували.

Українська письменниця Лариса Ніцой заявляла, що Садовій розвиває у Львові російський бізнес, оскільки щороку проводить в місті музичний фестиваль “Альфа Джаз Фест”, генеральним спонсором якого є Фрідман. У минулому році Фрідман потрапив до рейтингу найбагатших жителів Великобританії. Раніше Амелін заявляв, що Медведчук за російські гроші купує у Пінчука його медіа-холдинг і промислові активи.

 

 

Back to top button