Україна

Пільговики з інших міст будуть позбавлені права на безкоштовний проїзд у міському транспорті Києва

Про це повідомили у прес-службі столичного мера Віталія Кличка, передає 1NEWS.

Введення єдиного квитка в київському міському транспорті позбавить пільговиків з інших міст та сел права безкоштовного проїзду.

З 31 жовтня 2019 року право на пільговий проїзд буде надаватися на підставі єдиного квитка, виданого безкоштовно. Іногородні зможуть отримувати такий квиток тільки в тому випадку, якщо буде врегульовано питання компенсації їх проїзду.

В першу чергу це стосується пільговиків, які проживають на території Київської області. За даними Київради, пільговим проїздом в столиці користуються близько 500 тисяч пасажирів, в основному з Київської області. Втрати київського бюджету на компенсацію безкоштовного проїзду для таких пасажирів, за оцінкою столичної влади, складають 1,2 млрд грн. на рік.

Київрада підготувала звернення до Київської обласної ради звернення з пропозицією компенсувати ці витрати.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

3 Comments

  1. не может какой-то *сраный* типа *мер* отменить закон Украины своим *сраным* распоряжением. По Закону, пенсионеры имеют право на бесплатный проезд. Крапка!

  2. Це порушення конституційних прав громадян України які мають пільги встановлені законодавством України.
    От коли Клічко змінить законодавство тоді він буде диктувати свої умови, а доки законодавство України залишається не змінним. Я хочу подивитися як не пустять в метро, або тролейбус ветерана війни Учасника бойових дій з іншого міста України.

  3. более 30 лет стажа в медучереждении г.киев.проживаю в области.по понятным причинам обслуживаюсь в киеве.это от парихмахера с зубными и прочими услугами.магазины и тд.тоесть пополняю бюджет именно киева а не области где проживаю.и вдруг я.уже неимею право на проезд по пенсиооному.ау хлопчики вы уже заблудились окончательно.вашей жадности по отношению к пенсионерам зашкаливает.кто работать будет в городе.где дефицит работников за ваши щири 3000 гр.на руки.растет больше и больше.работать некому.вы хоть владеете ситуацией в городе или….остановитесь с кого вы шкуру сдираете с нищих.а может вы пойдете на зарплату в 3000.

Back to top button
Close
Close