Україна

Підприємці оголосили безстрокову акцію протесту під Радою

Представники організаторів акції “SaveФОП”, заявили, що залишаться стояти під Верховною Радою цілодобово і готові йти на штурм через рішення парламенту щодо відтермінування введення касових апаратів для ФОП, 1NEWS з посиланням на УНН.

Підприємців, які 1 грудня протестують біля парламенту, не влаштовує рішення про відстрочку. Після голосування вони почали викрикувати «Зрада» і закликали залишатися на ніч під будівлею Верховної Ради, поліція посилює заходи безпеки.

В організації «Підприємці України / # SaveФОП» (організатор протестів) заявили, що вимагають прийняття законопроектів №2644 і №2645, які пропонують повністю скасувати закони, які зобов’язують фізичних осіб підприємців мати касові апарати.

З трибуни організатори акції заявили, що не вірять нардепам.

“Усі, хто сьогодні проголосував за цей ганебний законопроект, наші вороги. Вони піддають вас, ваших рідних, ваших дітей голодній смерті … Що ви (нардепи – ред.) отримали всі за це голосування? (…) Вони продали нас , за якусь подачку і зливають в унітаз. Ми тут залишаємося, чергуємо, їдемо-приїжджаємо. Є єдиний варіант – показати і перемогти. Сьогодні закликаємо максимально всіх залишитися, сцену ми не збираємо, ми стоїмо тут і проводимо далі акцію”, – заявили зі сцени організатори акції.

Відзначимо, що зі сцени виступали представники ФОП. Організатори акції заявили, що не вірять політикам. Також представник організаторів зазначив, що вони в разі потреби готові йти навіть на штурм, хоча поки сподіваються вирішити питання акцією протесту.

“Стоїмо, набираємо сили, і не дай Бог, коли нас буде тут сотня тисяч – підемо на штурм. Тоді ми підемо разом, назавжди і до кінця”, – сказав учасник акції зі сцени.

 

 

Останні новини

Back to top button