Україна

Підприємства Укроборонпрому об’єднають у п’ять кластерів

Підприємства державного концерну Укроборонпром будуть об’єднані у п’ять кластерів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу відомства.

Про це повідомив голова наглядової ради держпідприємства Укроборонпром Михайло Згуровський.

За його словами, об’єднанню підлягають авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, радіолокаційний і кластер точного озброєння.

“Зараз процес створення кластерів триває. У цих кластерах підприємства не позбавляються своєї автономії як юридичні особи, вони, як і раніше, будуть діяти в якості незалежних підприємств з усіма можливостями і напрацьованими зв’язками, але з точки координації їх дій при виконанні великих комплексних проектів ресурси об’єднуватимуться”, – додав він.

Як відомо, Укроборонпром закінчив 2017 рік зі прибутком 1,5 млрд грн.

Крім того, у рейтингу найбільших компаній, що виробляють озброєння, держпідприємство Укроборонпром виявилося на 77-му місці.

Нагадаємо, «Укроборонпром» на 40% скорочує персонал. Заплановано скоротити чисельність персоналу концерна на 40%, до 180 осіб.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. “Кластер точного озброєння”, “радіолокаційний”, “авіаційний”, “бронетанковий” не бачите аналогій, до яких крокували(збирали шишки та гулі) 27років: Министерство среднего машиностроения СССР(Минсредмаш), Министерство радиотехнической промышленности СССР(Минрадиопром), Министерство авиационной промышленности СССР(Минавиапром), Министерство тяжёлой промышленности СССР(Минтяжмаш). Алеж та система була також не досконала, ефективніша за сьогоднішню кумовську. Себто друге коло оптимізації вже чатує, коли ще не почалося перше. Якщо куми пересядуть в кластери чи буде прогрес, та чи вони допустять подальшої оптимізації? Не думаю. Скоріше Україна зануриться в чергове 27-річчя. Браво гонщикам по-колу!

Close