Україна

Під завалами одного з будинків Маріуполя виявлено понад 100 тіл

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Під завалами одного з будинків Маріуполя виявлено понад 100 тіл

Тіла мешканців будинку, в який влучила авіабомба, досі перебувають під завалами. Окупанти не планують їх витягувати та ховати.

В одному з будинків Маріуполя було виявлено понад 100 тіл загиблих внаслідок бомбардувань. Окупанти не збираються їх ховати. Про це у понеділок, 27 червня, повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

“Нові сумні знахідки. Під час обстеження будівель у Лівобережному районі в будинку з влучанням авіабомби на перехресті пр. Перемоги та бульв. Меотиди виявлено понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення та поховання окупанти не планують”, – написав Андрющенко.

Він зазначив, що “триває ексгумація. У пріоритеті двори шкіл та дитячих садків. Після ексгумації тут обробляють ями від запаху”. Водночас, за його словами, на вулицях та дворах після ексгумацій обробка не проводиться.

Раніше повідомлялося, що після вторгнення Росії в Маріуполі загинуло щонайменше 25 тисяч мирних жителів. Людей ховали у парках, скверах та у дворах будинків. Навколо міста вже виявлено кілька великих братських могил.

Доба на збори: Окупанти в Маріуполі почали зносити будинки – Андрющенко


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button