Україна

Порошенко поговорив з Путіним

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Росії Володимиром Путіним. Про це 1News повідомила прес-служба Глави Української держави.

Як зазначається у повідомленні, Порошенко закликав звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях. Він також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців.

Петро Порошенко підкреслив необхідність виконання Росією безпекової частини Мінських домовленостей.

Було також наголошено на важливості активізації роботи в Нормандському форматі з метою узгодження концепції розгортання на окупованій частині Донбасу міжнародної миротворчої місії ООН як важливого інструменту виконання Мінська.

На сайті Президента Росії Володимира Путіна зазначається, що розмова відбулась за ініціативи українського Президента.

При цьому конфлікт на Донбасі в Росії продовжують називати внутрішньоукраїнським. Путін також говорив про важливість підвищення ефективності переговорів в рамках Мінської групи

Як додає його прес-служба, «Володимир Путін висловив стурбованість загостренням обстановки в Донбасі, зростанням числа жертв серед мирного населення в результаті обстрілів регіону українськими силовиками».

Сайт Путіна також додає, що в ході розмови була порушена тема обміну утримуваними особами та відвідування уповноваженими з прав людини обох країн російських громадян, що утримуються в Україні, і українських – в Росії.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close