УкраїнаЦікаве

Під час розгляду законів по Донбасу депутат грав у шахи

Під час розгляду законопроектів, що стосуються реінтеграції Донбасу, обговорення яких розпочалося ще 5 жовтня, кореспондент 1News cфотографував народного депутата Дмитра Лубінця за грою в шахи.

народний депутат Дмитро Лубінець. Фото 1News

На фото видно, як Лубінець з колегою по парламенту обговорюють партію, а сам депутат активно грає.

народний депутат Дмитро Лубінець з колегою грають у шахи. Фото 1News

Варто нагадати, що друга половина сесійного дня 5 жовтня була присвячена обговоренню законопроектів про окуповані території. Обговорення зайшло у глухий кут і врешті решт фракція «Самопоміч» з депутатами від «Свободи» заблокували трибуну. В результаті робота Ради була паралізована і депутати розійшлися по домівках.

Сьогодні, 6 жовтня депутати проголосували за основу та в цілому два законопроекти №7163 та №7164. Один з них закріплює статус окупованих територій на тимчасово непідконтрольній Україні території, а другий має на меті розпочати реінтеграцію Донбасу.

Найбільше суперечок викликало те, що у законопроектах хотіли прописати Мінські домовленості, чим узаконили б їх. Також деякі депутати дивувалися, чому у законопроекті про окуповані території немає згадки про Крим.

Фракція БПП, до якої входить Дмитро Лубінець виступала за обидва законопроекти. В результаті Лубінець віддав свій голос «за», однак те, що відбувалось навколо обговорення законопроекту його вочевидь хвилювало мало.

Нагадаємо, сьогодні під час розгляду законопроекту №7164 до сесійної зали кинули димову шашку. За інформацією 1News її кинув депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко, за що і отримав удар в голову від депутата з «Народного фронту» Андрія Тетерука. Проте вину на себе чомусь взяв депутат від «Свободи» Юрій Левченко.

Поліція трактує кидання димової шашки до сесійної зали як хуліганство.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close