Україна

Під час можливого локдауну в Україні транспорт продовжить працювати, – міністр інфраструктури

Під час консультацій щодо введення жорсткішого карантину питання закриття транспорту не піднімається. Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури  Владислав Криклій, пише ТСН.

«Навіть ті країни, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим», – сказав міністр.

За його словами, не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть, що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в інших країнах.

«Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає», – наголосив очільник міністерства інфраструктури.

На запитання, хто матиме право користуватися транспортом, міністр сказав: «Ви пам’ятаєте, як обмежувалося (транспортне сполучення – ред.) на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру, бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб».

Нагадаємо, Уряд розглядає можливість запровадити повний локдаун в Україні на новорічні свята. Точних дат поки немає, але попередньо розглядається проміжок між 24 грудня та 15 січня.

Останні новини

Back to top button