Україна

Петиція за хімічну кастрацію педофілів набрала необхідну кількість голосів

Петиція № 6607 за посилення покарання за сексуальне насильство над дітьми набрала потрібну кількість голосів для її розгляду. Про це відомо з сайту електронних петицій, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Петицію підтримали 26 тис. 313 чоловік з 25 тисяч необхідних. У ній зазначено, що в Україні повинен з’явиться єдиний реєстр осіб, які були засуджені за статеві злочини щодо дітей. Також автор вимагає посилити відповідальність за вчинений злочин і узаконити хімічну кастрацію педофілів.

У тексті зазначається, що хімічна кастрація – це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють протягом визначеного часу. Саме такий метод застосовують в США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Чехії, Південній Кореї, Аргентині, Росії, Казахстані.

У петиції вказують, що хімічну кастрацію повинні застосовувати у відношенні тих, хто вчинив особливо тяжкий злочин проти дитини і мають поставлений діагноз.

Раніше повідомлялося про те, що за день в Україні зґвалтували мінімум двох малолітніх дітей. У Запоріжжі раніше засуджений за педофілію чоловік у під’їзді зґвалтував 12-річну дівчинку. У Волинській області раніше судимий сусід зґвалтував 5-річну дівчинку.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close