Україна

Петро Порошенко повернувся в Україну

Колишній президент України Петро Порошенко прибув у Київ, передає 1news з посиланням на РБК-Україна.

Порошенко прибув в Україну 17 грудня. 

Близько тисячі людей зустрічали лідера партії “Європейська солідарність”, п’ятого президента Петра Порошенка в аеропорту Жуляни (“Київ” ім. І. Сікорського).

На площі перед терміналом прибуття аеропорту встановлено великий екран, під яким розтяжка “Порох за Україну, ми за Пороха”.

У багатьох людей на плечах – державні прапори.

За периметром будівлі аеропорт охороняє поліція.

Зустрічати п’ятого президента приїхали не лише мешканці столиці, а й із усіх регіонів країни, зокрема окупованого Криму. Учасники зустрічі виконали Державний гімн України та скандували “Європейському Союзу – так, тайговому – ні”. Розпочався мітинг.

На прикордонному контролі слідчий вручив колишньому президенту України Петру Порошенку повістку з викликом до суду.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Порошенку Печерський райсуд Києва призначив на 11:00 17 січня.

Як говорив сам колишній президент, він перебував у Варшаві, де мав зустрічі з польськими політиками, щоб “сформувати потужну коаліцію на підтримку України і протидії Росії”.

Зазначимо, 6 січня Печерський районний суд Києва заарештував все майно колишнього президента Петра Порошенка. Рішення прийнято у справі про державну зраду.

Порошенку повідомили про підозру в державній зраді та сприянні терористичним організаціям.

“П’ятий Президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Порошенко перебував у відрядженні в ЄС. Він заявив, що повернеться до України 17 січня. Того самого дня Печерський райсуд Києва розглянув клопотання прокурора та ухвалив рішення про арешт майна Порошенка, яке, згідно з державними реєстрами, належить йому на праві власності, зокрема це об’єкти нерухомості, корпоративні права та ін.

Back to top button