Україна

Перший хворий на коронавірус на Чернігівщині контактував із понад 100 осіб

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко розповів деталі, щодо першого виявленого випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в області, так встановлено, що хворий чоловік контактував із понад сотнею жителів двох сіл в Борзнянському районі. Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

За словами Прокопенка,  встановлена 91 контактна особа у селі Комарівка та 23 особи у селі Красносільське Борзнянського району. Наразі всі ці люди перебувають на самоізоляції.

Як зазначив голова ОДА, за результатами експрес-тесту, коронавірус нині не підтверджений у сімейного лікаря, яка першою кілька разів контактувала з хворим. Жінка дотримувалась необхідних заходів індивідуального захисту.

Окрім цього, посадовець розповів, що хворий, ймовірно, не надає повну інформацію про ймовірні обставини свого інфікування, адже за словами сусідів, він контактував з родичами, які проживають в Києві та нещодавно повернулись з Італії. Наразі ці дані перевіряють.

Нагадаємо, у суботу, 28 березня, у Чернігівській області після проведення ПЛР-тесту підтвердили перший випадок зараження коронавірусом.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close