Україна

Перевищення повноважень ТЦК: на Миколаївщині розслідують близько 10 справ


Перевищення повноважень ТЦК: на Миколаївщині розслідують близько 10 справ

Керівник Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону запевнив, що кожне звернення ретельно перевіряють.

У Миколаївській області від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну прокуратура отримала близько десяти звернень стосовно перевищення повноважень працівниками ТЦК й СП. Про це під час брифінгу повідомив керівник Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Андрій Кльопов, передає Укрінформ.

“З початку повномасштабного вторгнення РФ до нас надійшло близько десяти звернень стосовно перевищення повноважень працівниками територіальних центрів комплектування (ТЦК), з них два чи три вже з початку 2024 року. Порушено кримінальні справи, які перебувають на стадії досудового розслідування”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що досі жодна справа з цієї категорії не була передана до суду.

Кльопов запевнив, що кожне звернення ретельно перевіряють і в разі наявності підстав відомості вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, на території Криворізького територіального центру комплектування та соціальної підтримки помер військовозобов’язаний.

Суїцид та жорстке затримання: нові скандали з ТЦК
 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button