Україна

Перевізники в середньому на 20% підняли ціни на проїзд у маршрутках Київщини

Перевізники підняли тарифи на довгі маршрути (приміські) напередодні очікуваного локдауну. У середньому ціни зросли до 20%, повідомляє 1NEWS з посиланням на «Обозреватель».

Як розповів виконавчий директор Асоціації «Автоперевізники Київщини» Олексій Павленко, на деяких маршрутах ціна збільшилася на 3 грн у вересні. Наприклад, проїзд з Крюківщини (передмістя столиці) до Києва виросла з 15 до 18 грн.

Рішення про подорожчання проїзду ухвалили ще влітку і зараз воно починає набирати обертів.

«За великим рахунком, нічого страшного не сталося, – каже Павленко. – Подорожчання було віялове. В одному районі на 3 грн, в іншому на 1 грн, десь на 20% від вартості. Це не було монопольною змовою. Ми входимо в зиму з новими тарифами та відповідно з новою вартістю проїзду».

Як розповів Павленко, зазвичай вартість проїзду переглядають раз на рік, під кінець року, але в 2021-му вирішили зробити це раніше, адже очікують локдаун. «Ми вирішили переглянути тариф, щоб вийти в осінь, «перевзути» гуму, підготувати машини та закупити паливо», – пояснює експерт.

Водночас Павленко заспокоює: додаткового подорожчання до кінця року не очікують. Якщо не буде непередбачених обставин, наприклад, різкої девальвації гривні, наступного разу переглядати вартість проїзду в передмісті Києва збираються в жовтні 2022-го.

 

 

 

 

Back to top button