СвітУкраїна

Переговори про зону вільної торгівлі із Туреччиною продовжуються, попри пандемію

Надзвичайний та повноважний посол України в Туреччині Андрій Сибіга заявив, що переговори щодо угоди про зону вільної торгівлі продовжуються попри пандемію. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Bloomberg Businessweek Türkiye, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Переговори щодо угоди про зону вільної торгівлі також продовжуються попри пандемію. Українська та турецька сторони продовжують працювати, залишаючись вірними гаслу “зростаймо разом”, – сказав Сибіга.

За його словами, відбуваються зустрічі та обмін думками на всіх рівнях . “Ми обмінюємося думками для мінімізації негативних наслідків пандемії в економіці”, – додав дипломат.

Сибіга також нагадав, що у 2019 році товарообіг між країнами збільшився на 22,3% у порівнянні з попереднім роком і досяг майже 5 млрд дол.

Нагадуємо:

Раніше Сибіга заявляв, що Угода про створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною досі не фіналізована, бо “кожна сторона відстоює свої інтереси, і це нормально в таких чутливих угодах”.

У червні 2019 року у МЗС України заявили, що угода про ЗВТ з Туреччиною на “99% готова, залишились ті деталі, які саме впливають на цифри”.

Back to top button