Україна

В Уряді повідомили, на скільки збільшаться пенсії з березня

З 1 березня для понад 10 мільйонів пенсіонерів буде проведено автоматичну індексацію пенсій, підвищення в середньому становитиме 255 гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час засідання уряду, повідомила 1News прес-служба Мінсоцполітики.

Разом із тим, за словами Міністра, мінімальне підвищення пенсій внаслідок індексації складе 100 гривень.

“Підвищення від індексації отримають 8,1 мільйонів пенсіонерів. Ще 2 мільйони людей мають базову пенсію нижчою від прожиткового мінімуму, з них близько 1,9 мільйонів мають повний страховий стаж. Саме для цих людей, які мають повний стаж (жінки 30 років, чоловіки 35, а до 2011 року 20 для жінок і 25 для чоловіків) але отримують мінімальну пенсію, буде здійснена спеціальна доплата в розмірі 2410 гривень, яка буде виплачена їм двома частинами по 1205 гривень – в березні і в квітні”, – заявив Андрій Рева.

Міністр зазначив про те, що ці доплати є елементом відновлення соціальної справедливості, оскільки йдеться про людей, які довго і важко працювали, але мали дуже низьку заробітну плату – це колгоспники, працівники дошкільних навчальних закладів, медсестри і санітарки в лікарнях і багато інших людей, які чесно працювали протягом всього життя за низьку зарплату.

“Відповідно до законодавства, виплати розпочнуться з 4 березня і завершаться 25 березня 2019 року. Тобто, всі перераховані пенсії наші пенсіонери отримають вчасно і без затримок. Таким чином, завдання, які стояли перед Міністерством соціальної політики, перед Пенсійним фондом та всіма іншими установами будуть в повному обсязі виконані”, – резюмував Міністр соціальної політики.

Tags
загрузка...

Схожі статті

3 Comments

  1. Что значит “честно працювали”? Кто их проверит, честно или нечестно? А остальным , которые честно и тяжело работали не стоит восстанавливать социальную справедливость. РЕВАлюционное решение!

  2. Странные подсчеты у пенсионного фонда. Средняя пенсия на 1.07.2018р. составила 2562 грн. Если ПФУ анонсирует повышение пенсии в среднем на 255 грн , то это явно не 17 %. , а всего 10% . Это что , опять зрада? Или 7% ушли на повышение низким пенсиям долгоиграющих пенсионеров?

Close