Україна

Пенсійний фонд суттєво скоротить кількість відділень

Для створення осучасненого сервісу та ефективного витрачання фінансових ресурсів, Пенсійний фонд збирається зменшити кількість своїх відділень в Україні з 600 до 55. Про це заявив голова ПФУ Євген Капінус у профільному комітеті Верховної Ради, передає 1NEWS.

За його словами, Пенсійний фонд залишить тільки головні управління в областях, які займатимуться усіма питаннями, що стосуються повноважень відомства.

У той же час Євген Капінус зазначив, що на даному етапі не планується змінювати структуру відділень фонду в Донецькій і Луганській областях.

На сході країни відділення ПФУ й далі продовжать роботу в існуючому режимі, підкреслив він.

Зазначимо, що станом на 1 січня 2019 реорганізаційні процеси вже завершені 8 головних управліннях. У березні почалася централізація ще в 15 головних управліннях.

 

 

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Має бути єдигий державний фонд персонального страхування працюючих без розподідїлу по страховим подіям, тому що взаємозалежні всі події втрати можливості працювати і нікому не дано передбачати, коли й які події відбудуться, та визначати наперед суми страхових коштів для компенсації наслідків подій. Для персоніфікації страхування необхідно визначити початкові сальдо персональних рахунків розподілом пропорційнр трудовому стажу наявних знеособлених коштів. У розпорядженні влали знеособленими мають бути тільки оплачені податки, а вся інша обігова маса грошей зароблена працюючими.

Back to top button
Close
Close