Україна

Партія Тарути йде на вибори разом з Тимошенко

Партія “Основа” має намір сформувати спільний список для позачергових виборів до Верховної Ради разом з “Батьківщиною” Юлії Тимошенко. Як повідомляє Deutsche Welle, про це лідер “Основи” Сергій Тарута заявив на позачерговому з’їзді партії, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Перш за все, йдеться про об’єднання ідеологічних платформ партії “Основа” та “Батьківщина” в економічному розділі і в розділі про відновлення миру в країні. Також партії координуватимуть і погоджуватимуть свої дії при формуванні спільної команди в загальнонаціональному і мажоритарних округах”, – цитує Таруту агентство.

За словами лідера “Основи”, Юлія Тимошенко – гідна кандидатура на посаду прем’єр-міністра. “Я вірю в те, що саме вона на чолі уряду зможе повести Україну новим економічним курсом до успіху і розквіту”, – заявив політик.

Зазначається, що на з’їзді голова “Основи” Андрій Ніколаєнко повідомив, що партії будуть формувати загальний список кандидатур, виходячи з принципу включення в нього найбільш рейтингових і авторитетних осіб, рекомендованих і узгоджених політрадами обох сил.

Утім, зауважує DW, 29 травня Юлія Тимошенко заявила, що “Батьківщина” готова співпрацювати з партіями, які підтримують її курс, але на парламентські вибори йде самостійно.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close