Україна

Партія “Слуга народу” закликала журналістів не оцінювати народних депутатів

Партія закликала представників ЗМІ утримуватися від такого роду оціночних суджень, щоб не сприяти наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків

Партія “Слуга народу” назвала неприпустимими слова депутата Максима Бужанського, який назвав журналістку “тупою вівцею”, але при цьому закликала ЗМІ утримуватися від оціночних суджень щодо нардепів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Водночас у партії додали, що образливі слова Бужанського були, хоч і неетичною, але “достатньо зрозумілою реакцією” на оціночні судження стосовно особистих почуттів, які він нібито має до СРСР та певних українських політиків.

“Слуга народу” закликала представників ЗМІ утримуватися від такого роду оціночних суджень, щоб не сприяти наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків.

Джерело: Facebook

Tags
загрузка...

Related Articles

3 Comments

  1. Чтобы такого безобразия с журналистами больше не было партия “Слуга народа” в Кабинете Министров Украины должна создать МИНИСТЕРСТВО ПРАВДЫ, а дубинского с бужанским Министрами по 0.5 ставки каждому.

  2. Чтобы такого безобразия с журналистами больше не было партия “Слуга народа”, в Кабинете Министров Украины должна создать Министерство Правды, а дубинского с бужанским назначить Министрами на 0.5 ставки каждого.

  3. Чтобы такого безобразия с журналистами больше не было партия “Слуга народа”, в Кабинете Министров Украины должна создать Министерство Правды, а дубинского с бужанским назначить Министрами на 0.5 ставки каждому..

Back to top button
Close