Україна

Парламент відправив у відставку міністра фінансів

Верховна Рада України схвалила звільнення Олександра Данилюка з поста міністра фінансів, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За таке рішення проголосувало 254 народних депутатів у четвер, 7 червня.

Таким чином парламент підтримав проект урядової постанови №8433.

Данилюк, виступаючи перед відставкою в Раді, зазначив, що йому інкримінують те, що він “виніс сміття з хати”.

“Коли ви наділили мене повноваженнями міністра фінансів, я йшов не в хату, я йшов будувати ефективну, сучасну фінансову систему України і Службу фінансових розслідувань, йшов боротися з корупцією, з розбазарюванням державних коштів”, – заявив міністр.

На його думку, він також “з честю і гідністю” відстоював інтереси країни перед міжнародними партнерами. Він підкреслив, що саме співпраця з міжнародними організаціями є єдиною альтернативою співпраці з Росією, і так буде до тих пір, поки в Україні не будуть створені сильні незалежні органи влади, які повернуть довіру громадян.

“Немає людини – немає проблеми, але в 21 столітті такі принципи вирішення проблем не працюють. Треба приймати державницькі рішення, а не керуватися підлітковими комплексами, які будуть коштувати державі мільярди”, – заявив перед голосуванням Данилюк, закликавши депутатів розірвати кругову поруку.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка.

 

 

 

 

Back to top button