Україна

П.Порошенко: трагедія Бабиного Яру є спільною для українського та єврейського народів

Петро Порошенко

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Трагічні події в Бабиному Яру є спільною трагедією як для українського, так і для єврейського народів. Про це Президент України Петро Порошенко повідомив під час заходів із вшанування пам’яті жертв від нацистського режиму в Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр», передає кореспондент УНН.

«Сьогодні ми зібралися, щоб ще раз із глибоким болем згадати відчути трагізм сторінок минулого. Важко повірити, що таке масове і жорстоке вбивство сталося не в темні віки а посеред 20 століття. Бабин яр це трагедія всього людства але сталася вона тут, на українській землі. Тому українець не має права забув про неї як не має забувати єврей. Це спільна трагедія єврейського та українського народів. Бабин яр це братська могила невинних людей різних національностей – євреїв, українців, росіян, ромів та інших», — сказав Президент.

Як повідомляв УНН, Президент Петро Порошенко під час вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру заявив, що з вини нацистів Україна втратила 60% єврейського населення.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close