Україна

П.Порошенко: солідарність проти російської агресії є інвестицією в безпеку Європи

Президент України Петро Порошенко

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Президент України Петро Порошенко провів паралель між подіями, коли Німеччина окупувала Чехословаччину та коли Росія — частину Україну та наголосив, що політика умиротворення тільки збільшує апетити агресора, тому так важлива солідарність світу проти російської агресії, передає УНН з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

За його словами, в 30-ті роки минулого століття політика умиротворення підмінила собою рішучість дій і нібито далека загроза для Чехословаччини, Австрії, Польщі була невеликою платою задля збереження звичного порядку.

«Сьогодні ми знаємо, що сталося далі. Це промовистий приклад того, як відчуття безкарності лише підігріває апетити агрессора. Трагедія Бабиного Яру – це попередження усьому людству. Будь-який режим, який зневажає права та свободи людини, несе в собі загрозу для самої людяності. Тому наша сьогоднішня солідарність проти російської агресії – це інвестиція в безпеку та процвітання спільної та єдиної Європи», — сказав Петро Порошенко.

Як повідомляв УНН, Президент Петро Порошенко під час вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру заявив, що з вини нацистів Україна втратила 60% єврейського населення.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close