Україна

Оточення Януковича переховує у США 7 мільярдів доларів

За словами генпрокурора Юрія Луценка, він зацікавлений у створенні спільної українсько-американської слідчої групи у цьому питанні

Оточення експрезидента Віктора Януковича переховує у Сполучених Штатах Америки 7 мільярдів доларів.

 

Про це генпрокурор Юрій Луценко повідомив в ефірі радіо “НВ”, передає 1NEWS.

Зокрема, розповідаючи про конфіскацію $1,5 млрд рішенням Краматорського райсуду, генпрокурор зазначив: “У нас попереду ще один епізод цієї справи про 7 млрд доларів, які та сама злочинна організація вивезла і розмістила в одному з фондів США. В рішеннях Краматорського суду чорним по білому прописані підприємства і бізнес-структури, які ймовірно до цього причетні. Прописано рух коштів, який дає нам надію на спецконфіскацію і наступних семи мільярдів”.

За словами Луценка, він вважає, що вчинив абсолютно законно, засекретивши це рішення – “бо його розголошення у будь-якій інстанції давало б можливість замести сліди і не дати спецконфіскувати 7 мільярдів доларів”.

За словами генпрокурора, він зацікавлений у створенні спільної українсько-американської слідчої групи у цьому питанні.

“Мене цікавить створення спільної слідчої групи з правоохоронцями США задля розслідування спецконфіскації цих 7 мільярдів”, – повідомив Луценко.

З цього приводу він також мав розмову з адвокатом президента США Рудольфом Джуліані.

“Я спілкувався на цю тему з Рудольфом Джуліані, як з людиною, яка має контакт з керівником Сполучених Штатів Америки. Я звернувся з таким проханням”, – зазначив генпрокурор.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button