Україна

Осінні канікули в школах можуть початися 15 жовтня

В Україні осінні канікули у школах можуть початися до 15 жовтня через ситуацію із захворюваністю коронавірусом. Про це у Facebook повідомив голова комітету парламенту з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, пише 1News.

“Осінні канікули у школах мають початися раніше. Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже наступного тижня, до 15 жовтня”, – написав він.

Додамо, що прес-секретар Президента України Юлія Мендель повідомила, що Володимир Зеленський на нараді відомств, відповідальних за охорону здоров’я в країні, підтримав пропозиції посилити нагляд за дотримання карантинних заходів у публічних місцях і закладах, а також раніше почати канікули у школах.

“Для зменшення динаміки заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 запропоновано посилити нагляд за дотриманням карантинних заходів у публічних місцях і закладах, і почати канікули у шкільних закладах раніше. Володимир Зеленський підтримав ці пропозиції і також зазначив, що Міністерство охорони здоров’я повинно забезпечити лікарні ліжками, киснем і медикаментами, які використовуються для допомоги хворим коронавірусною інфекцією”, – зазначила Мендель в коментарі “Інтерфакс-Україна“.

Раніше Радуцький також пропонував ввести в Україні так званий карантин вихідного дня. Він передбачає те, що українці повинні будуть у вихідні дні залишатися вдома.

Нагадаємо, що раніше глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні під час виборів і підрахунку голосів у школах, де знаходяться виборчі дільниці, будуть додаткові канікули.

Back to top button