Україна

Ощадбанк автоматично продовжить термін дії платіжних карток

Клієнти можуть спокійно залишатись удома та не поспішати до відділень за новими картками

Усі картки Ощадбанку, термін яких спливає під час карантину, будуть активні до 1 липня 2020 року і не блокуватимуться банком.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Клієнти можуть спокійно залишатись удома та не поспішати до відділень за новими картками. Не виходячи з дому можна здійснювати покупки в онлайн-магазинах та банківські операції дистанційно в Ощад 24/7. 

В Ощад 24/7 можна оплачувати комунальні послуги без комісії, обмінювати валюту онлайн або відкривати депозити. Важливо: для здійснення платежів в Інтернеті необхідно вводити термін дії картки, що зазначений на ній.  Детальніше банк поінформує клієнтів в SMS-повідомленнях”, – йдеться у повідомленні.

“Наша команда активно працює над тим, щоб в умовах карантину клієнти мали безперебійне обслуговування. Ми продовжили дію карток, що закінчуються під час карантину. Ощад працює, а клієнти залишаються вдома в безпеці та спокійно користуються перевагами дистанційного обслуговування в Ощад 24/7″, – заявив голова правління банку Андрій Пишний.

Для мінімізації контактів з готівкою Ощадбанк рекомендує оплачувати покупки в торговельній мережі картками та електронними гаманцями. 

Джерело: прес-служба Ощадбанку

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close