Головна / УКРАЇНА / Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

В Україні опублікували концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу. Документ оприлюднило видання «Громадське», яке отримало проект концепції від своїх джерел.

У той же час повідомляється, що презентована версія документа не є остаточною і в неї можуть внести зміни. Зокрема, у преамбулі документа зазначається, що на даний момент антитерористична операція не відповідає завданням щодо деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей. Також підкреслюється важлива складова майбутнього законопроекту, яка надасть президенту право використовувати Збройні сили, інші військові формування на Донбасі.

В документі представлено шість пунктів. Один з них передбачає, що президент зможе прийняти рішення про введення військового стану і про застосування ЗСУ та інших формувань для відновлення територіальної цілісності України. Інший полягає в створенні оперативного штабу для керівництва заходами щодо забезпечення національної безпеки на Донбасі.

Ще одним пунктом на окремі райони Донецької та Луганської областей, де органи державні органи тимчасово не здійснюють свої повноваження, поширюється правовий режим тимчасово окупованої території України. Інші пункти формулюють особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей, цілі та принципи державної політики з відновлення суверенітету.

Відзначимо, що концепція в нинішньому варіанті не вказує, ким саме окуповано окремі райони Донецької і Луганської областей.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що законопроект про реінтеграцію Донбасу направлять у Раду після внесення правок президента Петра Порошенка.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Источник: www.rbc.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

1 × 1 =

x

Перевірити також

1b06c404b926dc4b3250b2ee9e731b3f

Екс-форвард Зорі продовжить кар'єру в Угорщині

Колишній нападник луганської Зорі Даніло став гравцем угорського Гонведа. Як інформує офіційний сайт ...

b4d46ed98753963fb7ad76958efe17ec

Збірна України 3х3 отримала суперників по чемпіонату Європи

Чоловіча збірна України отримала суперників по фінальному турніру чемпіонату Європи з баскетболу ...

Екс-прем’єр Франції Вальс залишає Соціалістичну партію

Екс-прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс оголосив про вихід зі складу Соціалістичної партії, членом ...