Головна / УКРАЇНА / Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

В Україні опублікували концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу. Документ оприлюднило видання «Громадське», яке отримало проект концепції від своїх джерел.

У той же час повідомляється, що презентована версія документа не є остаточною і в неї можуть внести зміни. Зокрема, у преамбулі документа зазначається, що на даний момент антитерористична операція не відповідає завданням щодо деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей. Також підкреслюється важлива складова майбутнього законопроекту, яка надасть президенту право використовувати Збройні сили, інші військові формування на Донбасі.

В документі представлено шість пунктів. Один з них передбачає, що президент зможе прийняти рішення про введення військового стану і про застосування ЗСУ та інших формувань для відновлення територіальної цілісності України. Інший полягає в створенні оперативного штабу для керівництва заходами щодо забезпечення національної безпеки на Донбасі.

Ще одним пунктом на окремі райони Донецької та Луганської областей, де органи державні органи тимчасово не здійснюють свої повноваження, поширюється правовий режим тимчасово окупованої території України. Інші пункти формулюють особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей, цілі та принципи державної політики з відновлення суверенітету.

Відзначимо, що концепція в нинішньому варіанті не вказує, ким саме окуповано окремі райони Донецької і Луганської областей.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що законопроект про реінтеграцію Донбасу направлять у Раду після внесення правок президента Петра Порошенка.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Источник: www.rbc.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

девятнадцать − 13 =

x

Перевірити також

13072496d989e18427bbac9c3e58320d

Підозрюваний у теракті в Барселоні повідомив у поліцію про крадіжку документів

Дріс Укабір Сопрано, якого раніше назвали підозрюваним у скоєнні теракту в Барселоні, ...

549f02581a327e0a4b2118ab32354dbc

Метрова змія проповзла біля дитячого майданчика у Львові

Дорослі злякалися значно більше за малечу. Метрова змія поблизу дитячого майданчика наполохала ...

ff6317fc345446df239e3b05b5ae623a

Зимові краєвиди та вбиті птахи: Львів накрила потужна злива з градом

Великих руйнувань місту не завдано, переконують чиновники. Надвечір Львів накрила негода. Очевидці ...