Головна / УКРАЇНА / Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

Опубліковано концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу

В Україні опублікували концепцію законопроекту про деокупацію Донбасу. Документ оприлюднило видання «Громадське», яке отримало проект концепції від своїх джерел.

У той же час повідомляється, що презентована версія документа не є остаточною і в неї можуть внести зміни. Зокрема, у преамбулі документа зазначається, що на даний момент антитерористична операція не відповідає завданням щодо деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей. Також підкреслюється важлива складова майбутнього законопроекту, яка надасть президенту право використовувати Збройні сили, інші військові формування на Донбасі.

В документі представлено шість пунктів. Один з них передбачає, що президент зможе прийняти рішення про введення військового стану і про застосування ЗСУ та інших формувань для відновлення територіальної цілісності України. Інший полягає в створенні оперативного штабу для керівництва заходами щодо забезпечення національної безпеки на Донбасі.

Ще одним пунктом на окремі райони Донецької та Луганської областей, де органи державні органи тимчасово не здійснюють свої повноваження, поширюється правовий режим тимчасово окупованої території України. Інші пункти формулюють особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету над тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей, цілі та принципи державної політики з відновлення суверенітету.

Відзначимо, що концепція в нинішньому варіанті не вказує, ким саме окуповано окремі райони Донецької і Луганської областей.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що законопроект про реінтеграцію Донбасу направлять у Раду після внесення правок президента Петра Порошенка.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Источник: www.rbc.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

три × 2 =

x

Перевірити також

Волкер о Донбассе: «Мы понимаем, как этот конфликт начался. Мы понимаем, как он управляется сейчас»

Власти США понимают, что ситуация на Донбассе является агрессией России против Украины, ...

Украинского боксера Усика поставили на первое место в международном рейтинге

Издание ESPN назвало украинца Александра Усика лучшим боксером планеты в тяжелой весовой ...

c7163e2c0389afc3b3a144a6411ef4a5

Надзвичайники попередили про грози та шквали на заході України

Такі погодні умови очікуються 24 липня.  Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає ...