Україна

Оприлюднено перехоплення розмов пілотів РФ, які запускали ракети по Україні

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Оприлюднено перехоплення розмов пілотів РФ, які запускали ракети по Україні

Перехоплення стосуються тих пілотів, які керували російськими літаками з аеродромів у Сещі та Шайківці.

У мережі з’явилося перехоплення розмов російських військових пілотів із диспетчерами 25 червня, коли з повітряного простору Білорусі запустили ракети по території України. Його оприлюднив білоруський журналіст Антон Мотолько, повідомляє Hajun_BY.

У розмові російські пілоти узгоджують між собою ракетні запуски та курс по повітряному простору Білорусі у напрямку спочатку кордону України, а потім назад до аеродромів їхнього базування в Росії.

Зазначається, що перехоплення стосуються тих пілотів, які керували російськими літаками з аеродромів у Сещі та Шайківці.

Військові РФ застосували бомбардувальники Ту-22М3, які вилітали з аеродрому в Шайківці в Калузькій області, а також винищувачі Су-34 і Су-35, що вилітали з аеродрому Сеща в Брянській області. Вони запускали ракети класу Х-32 та Х-59МК по території Львівської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Нагадаємо, в ніч і ранок суботи, 25 червня, Україна зазнала масованого ракетного обстрілу. Повідомлялося, що за ніч по території України було випущено близько 40 ракет.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button