Україна

Оприлюднено новий рейтинг партій

Якби дострокові вибори до Верховної ради відбулися на початку серпня 2020 року, то до парламенту потрапили б чотири політичні сили. Бар’єр у 5% подолали б тільки парламентські партії, інформує 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

За даними опитування, за партію “Слуга народу” проголосували б 25,9% громадян (серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором). За останні два тижні рейтинг партії впав на 1,9 в.п., що знаходиться в межах похибки вибірки.

За партію “Опозиційна платформа – За життя” готові голосувати 17,6% респондентів (в середині липня – 15,5%), за партію “Європейська солідарність” – 15,7% (у середині липня – на 14,3%), за партію “Батьківщина” – 10,4% (в середині липня – 10,0%).

Крім того, планують підтримати Радикальну партію Ляшка – 4,6% (в середині липня – 4,0%), “Сила і честь” – 3,2% (в середині липня 3,5%), партію “Українська стратегія Гройсмана” – 3,0% (в середині липня – 2,8%), партію Шарія – 3,0% (у середині липня – на 3,4%), партію “Свобода” – 3,0% (в середині липня – 3,3%).

Половина опитаних, які обирали партії зазначили, що повністю впевнені у своєму виборі, 38% – скоріше впевнені, 15% – не впевнені. Щодо більш впевнені у своєму виборі виборці партій “Європейська солідарність”, партії Шарія та “Опозиційна платформа – За життя”.

Опитування Соціологічної групи “Рейтинг” проводився 5 серпня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні крім окупованих Росією територій. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button