Україна

«Опозиційна платформа – За життя» веде на вибори Суркіса та Кузьміна

Партія «Опозиційна платформа – За життя» 6 червня провела з’їзд, на якому представила список своїх кандидатів на виборах до Верховної Ради, говориться на офіційній сторінці партії у Facebook.

У першу десятку списку увійшли Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, Нестор Шуфрич, Василь Німченко, Сергій Ларін, Сергій Дунаєв та Тарас Козак.

11 номером у списку неочікувано з’явився столичний забудовник Вадим Столар, досить близький до столичного міського голови Віталія Кличка.

Також серед несподіваних прізвищ можна побачити колишнього Генпрокурора Рената Кузьміна, який значиться під номером 35.

У списку також присутній давній бізнес-партнер Віктора Медведчука Григорій Суркіс, і віце-президент Федерації самбо і керівник охоронної фірми «Сварог», яка охороняє Медведчука, Віктор Чорний.

Повний список кандидатів у депутати від «Опозиційної платформи – За життя» опублікував активіст Роман Сініцин.

«Головним завданням партії з’їзд визначив перемогу на позачергових парламентських виборах, призначених на 21 липня 2019 року, і побудову мирної процвітаючої України», – говориться у повідомленні на сайті партії.

За попередніми даними соціологічних опитувань партія “Опозиційна платформа – Зе життя” може розраховувати на виборах на підтримку щонайменше 10% виборців.

Останні новини

Back to top button