Україна

«Опозиційний блок» об’єднався з Рабіновичем та Медведчуком

Партії «Опозиційний блок» та «За життя» оголосили про свою співпрацю на майбутніх виборах. Відповідний документ був підписаний у Верховній Раді депутатами Вадимом Рабіновичем та Юрієм Бойком.

Новостворений проект отримав назву «Опозиційна платформа – За життя».

Також цю інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив Вадим Рабінович. «Ура! Є єдина «Опозиційна платформа За життя!», – написав Рабінович.

Під час підписання угоди в кулуарах Верховної Ради Рабінович заявив, що опозиційна платформа «запрошує всі опозиційні сили до об’єднання».

«Є три пункти, по яких ми запрошуємо всіх: перше – це встановлення безумовного миру в країні, друге – припинення економічного геноциду українського народу і третє – створення незалежної нейтральної країни, «Швейцарії Східної Європи»», – заявив депутат.

Нагадаємо, на початку листопада 2018 року лідер організації «Український вибір» Віктор Медведчук був обраний головою політради партії «За життя».

У вересні один з лідерів «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін заявив, що підтримує об’єднання з усіма політичними силами, які поділяють цінності його партії. Про це він написав у Twitter у відповідь на заклик лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича об’єднатися. Льовочкін додав, що серед таких бачить і політсилу Рабіновича.

В той же час, за даними українських ЗМІ, об’єднання «Опозиційного блоку» та «За життя» категорично не підтримує група Ріната Ахметова. Передбачається, що орієнтовані на бізнесмена політики не мають наміру брати участь у новоствореному проекті.

Також не зрозуміло, хто буде кандидатом у президенти від «Опозиційної платформи – За життя». Адже і Юрій Бойко, і Вадим Рабінович є учасниками рейтингів президентських виборів. Обидва політики мають приблизно по 7% рейтингу.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close