Україна

Опалювальний сезон в Києві розпочнеться з 16 жовтня

В Києві опалювальний сезон розпочнеться з 16 жовтня. Про це на брифінгу заявив міський голова Києва Віталій Кличко на онлайн-брифінгу, повідомляє 1News.

Кличко зазначив, що вже підписав відповідне розпорядження. За його словами, рішення було прийнято згідно з середньодобовими показниками температури.

«З 16 жовтня Київ розпочинає опалювальний сезон. З завтрашнього дня ми почнемо подачу тепла в систему», – сказав міський голова.

Кличко додав, що за прогнозами синоптиків, наступного тижня очікується похолодання – вночі температура опуститься до 3 -5 градусів тепла.

«Для повного запуску централізованої системи опалення необхідно близько тижня. Підключення лікарень, шкіл, садків та інших закладів соціальної сфери буде проходити за окремими заявками їх працівників», – повідомив Кличко.

Додамо, що згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії, ніч на 14 жовтня в Києві виявилася найтеплішою за всю історію спостережень. Температура не опустилася нижче 14,5 градусів тепла. Попереднє рекордне значення, зафіксоване у 1993 році, перевищено на 2,5 градуси.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close